FacebookEmail

Najugodnejša ponudba za vgradnjo LPG sistema za člane Mazda kluba

Pozdravljeni člani Mazda kluba!

Ker sem sam redna stranka podjetja SIGAS d.o.o., ki ima že dolgoletno tradicijo vgrajevanja LPG sistemov v Sloveniji, sem na e-mail dobil izjemno ugodno ponudbo (30% popusta). Ta je sicer namenjena stalnim strankam in njihovim družinskim članom oz. dobrim prijateljem.Glede na to, da mi naši člani veliko pomenite in se stalno trudimo za vas, jaz pa vam želim le najboljše, zadevo posredujem tudi vam (akcija je aktualna od 20.8. do 20.10.). Cena za 4-valjne bencinske motorje z vsem kar je potrebno za delovanje sistema, je torej LE 1.050,00 €.

V tej ceni je vključeno tudi to, da SIGAS poskrbi za homologacijo LPG sistema ter v kolikor je potrebno dodatno mazanje ventilov (t.i. Flash lube), vam ga vgradijo brezplačno oz. je znesek že zajet v navedeni ceni.

 

V kolikor vas še kaj zanima v zvezi s to ponudbo, imate na voljo naslednja kontakta;

Primož: 031 629 792 ali info@sigas.si
Dejan: 051 688 880 ali info@sigas.si

Pred morebitno vgradnjo pa bo seveda SIGAS pri vodstvu kluba preveril, ali ste res član Mazda kluba in ali sem vas jaz k njim napotil, da ne bilo kakšnih potegavščin in goljufij.
Želim lep dan še naprej!
Borut